DENNÁ PONUKA, KURZY & VÝSLEDKOVÝ SERVIS

 

...KOCKY SÚ HODENÉ

 

 


Platba____Platba


POVEDZ PRIATEĽOVI

DARUJTE...

 

Livescore.in


INFORMÁCIE & NOVINKY » BETTING
TIPOVANIE

Publikujeme v priemere niekoľko tipov denne a zverejňujeme ich spravidla najneskoršie 2 hodiny až jeden deň pred začiatkom zápasu. Vyhradzujeme si však právo zverejniť zápasy aj do pol hodiny pred začiatkom z rôznych objektívnych príčin. K zápasom pridávame kurzy najznámejších internetových kancelárií, kde je vybraná kancelária s najvyšším kurzom na aký uvádzame náš tip. V prípade iného druhu tipu ako je 1X2, je uvedený najvyšší ponúkaný kurz na daný tip z uvedených stávkových kancelárií.

Pozor, nečakajte len výhry a nerozčuľujte sa za prehrané zápasy, nakoľko v bettingu platí, že boli, sú a budú vždy OK a KO tipy. Našou najväčšou snahou je, aby sme dosahovali výnosy z dlhodobého hľadiska. Vaše rozhodnutie o výbere a podaní nami doporučených tipov je len na Vás. Tento poradenský servis má len informatívnu povahu.

Portál Sporttip.sk zverejňuje (resp. bude zverejňovať) svoje tipy v 4 častiach portálu (v súčasnosti v dvoch). Okrem jednej sú všetky zdarma, a v podstate ako aj celý servis portálu. Ponúkame rýchle tipy na hlavnej stránke zdarma s kurzom min. 1,5 u dvojtipov 1,35. Takisto ponúkame aj analýzy na nadchádzajúce športové podujatia doplnené o záverečný verdikt (tip), ktoré chceme v budúcnosti publikovať prostredníctvom našich zaregistrovaných návštevníkov a klientov, ktorých budeme zvýhodňovať. Chceme tak zatraktívniť ponuku služieb portálu Sporttip.sk, ako aj prípadne inšpirovať našich návštevníkov, ktorí si ešte nie sú istý svojím konečným výberom. Aby to malo zmysel, analýzy obsahujú aj dostupný kurz a dôveru v daný tip a analýzu. Takto bude možné počítať našu percentuálnu úspešnosť ROI. ROI (return on investment) alebo aj Yeld, je ukazovateľ návratnosti investícií, demonštrujúci úspešnosť počínania na našom portáli. ROI sa uvádza v percentách a vyjadruje pomer medzi vloženými a vybranými prostriedkami. 5% tak znamená, že sme vyhrali o 5% viac, než sme do stávkových kancelárií vložili. Ďalšou časťou sú Vybrané Free tipy (v súčasnosti pozastavené), kde plánujeme spustiť tipovacie Fórum našich užívateľov. Poslednou štvrtou časťou je poskytovanie zápasových tipov v spoplatnenej časti (v súčasnosti zdarma) a je vysvetlená v časti menu SPOPLATNENÝ OBSAH » PLATENÝ PRÍSTUP alebo tu.

Nakoľko si uvedomujeme, že drvivá väčšina tipujúcich svoj boj so stávkovými kanceláriami prehráva, považujeme každý ziskový výsledok za čiastočne uspokojivý, dlhodobým cieľom je však dosahovať stabilne viac než 5% ROI. V každej zo štyroch časti nášho „menu“, okrem rýchlych tipov, nájdete súhrnné výsledky, a to všetky (zápas za zápasom), ako aj podrobnosti celkových výsledkov. Neskôr to bude riešené archiváciou po polroku a mesiacoch s konkrétnymi výsledkami. U rýchlych tipov je história viditeľná 2 až 3 dni (vždy sú 3, v 4 hlavných najtipovanejších športoch) a najnovší vytláča najstarší. Spôsob archivácie bude vyriešený neskôr.

Naše nové zápasy s tipmi v časti rýchlych a spoplatnených zápasov pridávame príležitostne podľa kvality dennej stávkovej ponuky, kde v priemere nájdete 3 tipy denne. Publikujeme obvykle do 16:00 - 17:00 hod. a obecne sa budeme snažiť dodržiavať limit aspoň 2 hodín pred začiatkom zápasu. Výnimky samozrejme budú, a to z dôvodov ako je vyššie uvedené, ale aj ako bonusové zápasy naviac. Pod 30 min. pred začiatkom zápasu ale nepôjdeme. Toto nemusí platiť u rýchlych tipov na hlavnej stránke. Pre „obvyklé“ 1X2 zápasy (na výhru domácich, remízu, či prehru) pridávame kurzy od slovenských a českých stávkových kancelárií a zavedených internetových stávkových kancelárií so slovenským alebo českým jazykovým rozhraním.

Nesnažíme sa o poskytovanie maximálneho počtu tipov, ale o generovanie aspoň 5 percentného zisku z kurzových stávok.

Neskôr budeme ponúkať aj tipy našich prispievateľov z analýz  zápasov alebo vlastných „holotipov“ (v súčasnosti časť „Vybrané Free tipy“). Aby sme udržiavali kvalitu služieb Sporttip.sk, budeme vyberať autorov len medzi ziskovými tipujúcimi.

Pokiaľ sa chcete stať tiperom-radcom na portáli Sporttip.sk, ponúkneme vám možnosť zviditeľnenia sa pred množstvom návštevníkov denne (počty budú neskôr uvedené v pätičke webu). Vaše príspevky sme ochotní aj mierne honorovať, alebo vás zvýhodniť v rámci našich služieb. Na druhej strane požadujeme, aby ste si dlhodobo viedli evidenciu vlastnej úspešnosti v kurzovom vsádzaní, nakoľko bohužiaľ mnohí z tipujúcej verejnosti sa o svojej ziskovosti iba domnievajú, pokiaľ si nevedú o svojich stávkach záznamy. (Na našom Eshope nájdete kvalitný profi Betting denník v cene 39,50 €) Z vašej evidencie by mal vyplývať zisk a ROI aspoň 5%, a nemali by to byť tikety AKO, poťažne max. 2AKO. Ak si nevediete evidenciu svojich stávok, uvítame aj vašu skúsenosť na niektorom inom bettingovom portále, kde vám bola dlhodobo evidencia vedená. A v neposlednom rade by ste mali byť schopní napísať v slovenskom jazyku, prípadne aj v českom, kvalitnú analýzu s dôrazom na znalostnú a informačnú hodnotu textu, a nie len štatistické údaje. Pokiaľ vás neodraďujú vyššie uvedené kritéria, napíšte nám a uveďte ako ich spĺňate.

Ďakujeme

Sporttip.sk

 

DOLEŽITÁ INFORMÁCIA

Vážená tipujúca verejnosť, je potrebné si uvedomiť, že: sú jednotlivé tipy aj celé tipovacie dni, veľmi úspešné - úspešné - priemerné - zlé - veľmi zlé. Takže je nutné pochopiť, že proste boli, sú a budú OK tipy a KO tipy. Pre elimináciu tejto volatility slúži a straty chráni Money management.

Tento segment poradenstva neposkytuje a ani nemôže poskytovať žiadnu záruku ziskovosti, musí sa o ňu usilovne snažiť, ale má iba odporúčaci a informatívny charakter na základe hlbšieho alebo odbornejšieho vyhodnotenia jednotlivých zápasov.

Ďakujeme.

ZTdkODM2Y