DENNÁ PONUKA, KURZY & VÝSLEDKOVÝ SERVIS

 

...KOCKY SÚ HODENÉ

 

 


Platba____Platba


POVEDZ PRIATEĽOVI

DARUJTE...

 

Livescore.in


SOFTWARE

 

APLIKÁCIA - SUPER BETTING DIARY


 

 

 

V tejto časti na našom webe nájdete a budete mať možnosť stiahnúť si našu mobilnú aplikáciu

Super Betting Diary ®

ktorá je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého nie rekreačného tipéra. V prvej etape pôjde o platformu Android a neskor o platformy Windows Phone a Apple. Aplikáciu Android plánujeme na koniec mesiaca jún 2016. Zvyšné platformy neskôr.

Význam používania Betting denníka je všeobecne známy a bude tu popísaný neskôr:

Tu je...

Ak vnímate kurzové stávky ako proces, ktorý je ovplyvnený ničím iným len šťastím a náhodou, nič vám nepomôže a skôr či neskôr o svoje peniaze prídete. Ak však chcete byť úspešný a kurzovými stávkami si aj privyrobiť, musíte k nemu pristúpiť poctivo, čo so sebou nesie aj niekoľko povinností, medzi ktoré patrí aj písanie si stávkarského denníka.

Prečo je to také dôležité? Lebo mať prehľad je nevyhnutné. Tak ako potrebujete mať prehľad o stávkových príležitostiach, výsledkoch, forme, sile a štatistikách, aby ste mohli tipovať efektívne, tak potrebujete mať prehľad o svojich vlastných tipoch, ale aj financiach. A na to slúži práve stávkarský denník. V praxi to teda znamená, že si stále každú svoju stávku zapíšete, aby ste vždy presne vedeli na čom ste. Snažte sa udržiavať svoj denník prehľadný a komplexný, no zároveň si zapíšte čo možno najviac informácií. Čo by teda mal takýto denník obsahovať?

Hlavne teda zápas na ktorý ste si vsadili, o aké tímy išlo, aká to je súťaž, aký bol váš tip. Ak bol konkrétny zápas niečím zvláštny, zapíšte si to. Všetky tieto informácie vám v budúcnosti môžu byť nápomocné. Nevynechajte ani typ stávky. Teda sólo, AKU, kombinácie a podobne.

Samozrejmosťou a najdôležitejším údajom je suma, ktorú ste vložili (investovali) a to, či ste vyhrali alebo nie. Ideálne je odlíšiť výhry od prehier farebne, aby ste už na pohľad získali komplexnejší obraz. Nezabudnite zahrnúť aj prípadné manipulačné poplatky, ktoré v prípade dlhodobého stávkovania rozhodne nie sú zanedbateľné.

Taktiež vždy si prepočítajte, ako na tom aktuálne ste. Za každým zápisom uveďte aj zostatok. V prípade, že ste sa rozhodli časť svojho stávkarského kapitálu odložiť bokom (ušetriť), taktiež si to zapíšte. Rovnako v prípade, že svoj kapitál zvyšujete ďalšou investíciou.

Podstatou písania denníka je analýza a to, že získate užitočné informácie o vlastnom tipovaní, ktoré je možné potom podrobne analyzovať. Všímajte si nielen to, či ste v zisku alebo strate, ale aj to pri akých typoch stávok prehrávate, aká je vaša percentuálna úspešnosť tipov, ktoré kurzy vám vychádzajú a pri akých hodnotách kurzov ste úspešny pri valuebettingu. Taktiež ktoré ligy alebo športy vám nevychádzajú. Potrebujete identifikovať, kde sú vaše silné stránky a kde slabiny, aby ste ich mohli napraviť.

Tipéri ktorí si už vedú stavkársky denník, najčastejšie používajú niektorý tabuľkový softvér (napr. Excel), ktorým sa dá dosiahnúť aj prehľadnosť aj farebné rozlíšenie. Neporovnateľne výkonnejšia a variabilnejšia je však naša Android aplikácia Super Betting Diary, ktorá dokáže oveľa viac výpočtov, analýz a výstupov pre štatistiku, profit a rozhodovanie tipéra. Jej popis je uvedený nižšie. Stiahnúť si ju môžte z Google Play kliknutím na tlačítko vyššie.

 


 

Popis aplikácie

Dostáva sa vám k rukám vysoko účelový betting produkt. Super Betting Diary je iná aplikácia. Je to komplexný servis analyzujúci vaše počínanie a výsledky pri kurzových stávkach, určený pre všetkých tipérov ktorí chcú alebo sú na ceste od amatérskeho tipovania bližšie k profesionálnej činnosti. Je to nástroj so zárukou ďalšieho rozvoja v spolupráci so skúseným vývojárskym týmom. Táto aplikácia je ojedinelým produktom určeným pre telefóny so systémom Android minimálne na Slovenskom a Českom trhu, a od ostatných používaných betting denníkov sa líši tým, že je spracovaná ako program a so širokými možnosťami rozširovania. Nakoľko väčšina tipérov používa rôzne tabuľkové procesory alebo papierové predlohy a pod. pre evidenciu svojich stávok, táto aplikácia výrazne zlepší a zvýši účinnosť vašich stávok.

Super Betting Diary tak úplne ocenia najmä tipujúci ktorý už teraz vykonávajú nejakou formou evidenciu svojich stávok, ziskov a strát, výšky a hodnoty svojich kurzov pri kurzových stávkach a potrebovali by komfortnejší, luxusnejší, pohodlnejší, presnejší ale hlavne mobilný systém ktorý ich okamžite informuje o ich priebežnom stave ale aj o úplne detailných výsledkoch. Jediným úkonom ktorý je potrebné vykonať je zapísať si svoje zápasy, čo s mobilnou aplikáciou môžete urobiť pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek. Pamätané je ale aj na bežných užívateľov, ktorý môžu začať s aplikáciou evidovať svoje stávky iba v základných údajoch, pričom štatistické výstupy to nijako neovplyvní.

Väčšina tipérov si nevedie žiadnu evidenciu svojich výkonov a v dlhodobom horizonte sa o svojich výsledkoch iba domnievajú. Dôvodom je určitá, aj oprávnená pohodlnosť, nakoľko táto činnosť je trocha komplikovaná, vyžaduje počítač, papier, čas a pod. Práve tento diskomfort odstraňuje táto android aplikácia, lebo či už stávkujete z domu, pivárne alebo v stávkových kanceláriách, stále budete mať pri sebe pohodlný, prehľadný a rýchly systém pre zaznamenanie svojich stávok. A to je jeho až druhá hodnotná vlastnosť. Prvou neoceniteľnou vlastnosťou a výhodou sú okamžité vyhodnotenia a výstupy, pre vaše rozhodovanie pri kurzovom stávkovaní.

Aplikácia je k dispozícií v dvoch edíciách ktoré sú funkčne úplne rovnaké a líšia sa iba množstvom zapísaných zápasových príležitostí. Lite Super Betting Diary sa od plnohodnotnej verzie odlišuje obmedzením na 50 zápasov a dva evidenčné listy. Môžete si samozrejme stiahnuť skúšobnú Lite verziu a všetko si najprv vyskúšať.

 

Všeobecné vlastnosti:

 

-        výpočet ROI (Yeld)

-        výpočet indexu úspešnosti (zisku)

-        úspešnosť tipov v percentách

-        bilancia obdobia

-        priemerný kurz

-        priemerný vklad

-        priemerný ROI

-        priemerný index úspešnosti

-        počiatočný bank

-        aktuálny bank

-        súčet vkladov a výhier

-        zobrazí percentuálne koľko a aké druhy tipov v akom pomere tipujete

-        zobrazí počet úspešných, neúspešných, neodohratých a skonto zápasov

-        aktuálny výsledok dňa priamo na home panely s možnosťou výberu iného dňa

-        výpočet hodnoty stávky a kurzu podľa vašej pravdepodobnosti výsledku

-        možnosť zaznamenať kanceláriu/bookmakera u ktorého stávku podávate s grafikou

-        široký výber a možnosti filtrovania (údajov, hodnôt, období, športov a iné)

-        základne údaje sú samozrejmosťou (dátum, tip, vklad, šport, krajinu, výsledok a iné)

-        výška výhry, zisku/straty a priebežný stav účtu

-        zobrazenie všetkých údajov k zápasu a možnosť pridať vlastné poznámky

-        vývoj a rozširovanie aplikácie, podpora oficiálnej web stránky

 

Do budúcna plánujeme:

 

-        graf

-        Kellyho kritérium

-        diskusné fórum

PrintScrean

 

____

 

____

 

 

Team Sporttip.sk

MDg2Z