DENNÁ PONUKA, KURZY & VÝSLEDKOVÝ SERVIS

 

...KOCKY SÚ HODENÉ

 

 


Platba____Platba


POVEDZ PRIATEĽOVI

DARUJTE...

 

Livescore.in


INFORMÁCIE & NOVINKY » VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE
STRÁNKY www.sporttip.sk

Dobrý deň,

naše stránky sporttip.sk nie sú ešte úplne dokončené a sú vo fáze budovania. Odhadujeme, že budú tak do konca februára až marca. Preto sa ospravedlňujeme za niektoré technické a grafické nedokonalosti. Napriek tomu je možné stránky v už obsiahnutej forme využívať.

 

 

PRESTÁVKA

Dobrý deň,

po dvojtýždňovej prestávke od 1.12.2015 pokračujeme v riadnej prevádzke na stránkach sporttip .sk. Prestávka bola spôsobená z časovvých dôvodov a vylaďovaním niektorých ďalších náležitostí pre spoplatnený obsah.

za pochopenie ďakujeme

 

 

PODPORTE NÁS

TVOJE RÁDIO

Ak radi počúvate Rádio pri surfovní po internete alebo pri vyberaní toho najvhodnejšieho zápasu na naších stránkach, či čítaní športových správ v časti NEWS, môžte si v pätičke webu zapnuť "Tvoje Rádio" s pesničkami na želanie. Na výber máte zo žánrov POPHITS, DANCE, LOVESONGS, GOLD 80-90, SK/CZ, HIP-HOP a REPETE. Na malom panely môžte rádio zapnúť/vypnúť, prepnúť žánre a ovladať hlasitosť. Panel zobrazí interpréta, názov skladby a obrázok albumu. Radio prehráva v samostatnom okne, takže ho môžte umiestniť hocikde v rámci vášho displeja alebo "zhodiť" dole kliknutim na prezeraný web resp. pomlčkou a nerušene pokračovať na stránkach.

Prajeme príjemné počúvanie

 

YjhkNjgz